BIOCENTA

DAHA YÜKSEK VERİM DAHA DOĞAL ÜRETİM !

Biocenta İlaç ve Kimya Sanayi Ticaret Anonim Şirketi, 2012 yılında Istanbul'da kuruldu. Yenilikçi ve güçlü ürün ve konseptleri sayesinde, hayvancılık ve yem sektöründe daha yüksek verim ve daha doğal üretimin anahtarı olmuştur.

Biocenta ürün portföyü, kanatlı, balık, büyükbaş yem ve içme suyu katkıları, silaj katkıları, çiftlik ürünleri ve pet mama yapımında kullanılan özel ürünlerden oluşur.

Biocenta'nın hedefi, Türkiye ve ihracat ülkelerimizde hayvan sağlığı ve yem sektörlerinin ihtiyacına cevap verebilecek, etkili, yenilikler sunan, güvenli ve ekonomik yarar sağlayan, ürün ve konseptler sunmaktır. Kanatlı ve balık yem katkılarından sonra, büyümeye devam ettiğimiz büyükbaş çiftlik ürünlerinde de kalitenin ve teknik servisin temcilcisi olarak sektöre maksimum fayda sağlıyoruz.

Biocenta'nın ana stratejisi, beş temel değer üzerine yükselir:

Güçlü ve güvenilir çözüm ortağı olma anlayışı, deneyimli ve güvenilir takım ile tam hizmeti, yenilikçi ve üretim maliyetlerini pozitif etkileyen çözüm sunan ürün portföyü, sürekli teknik servis, laboratuvar ve deneyim desteği ve güvenilir lojistik sistemi.

Biocenta, sektöre değer katacak bir dünya yeniliği sizlere sunuyor. Bizim için bu yeni ürünlerdeki önemli kriterler; kalite, üstün saha sonuçları ve fayda-maliyet ilşkisi açısından sektöre hitap edebilmesidir. Tüm bu ürünleri, profesyonel takımımız, sertifikalı depolama ve güçlü lojistik sistemimizle güvenle size ulaştırıyoruz.

Bağırsak sağlığı ürünleri, doğal verim arttırıcılar, antibiyotik kullanımını düşürecek ikame ürünler, toksin bağlayıcılar, kanatlı içme suyu ürünleri, inaktif bira mayası, pürifiye glukan, silaj inokulantları ve özel çiftlik ürünleri ile kanatlı, balık, pet ve büyükbaş sektörlerini, daha verimli bir yetiştiricilik için destekliyor. Kurulduğumuz 2012 yılından beri, Türk hayvancılık sektörüne sağladığımız kaliteli ve sağlıklı ürünler ile daha verimli üretimi destekliyoruz. Ülkemiz için daha sağlıklı nesillerin yetişmesinde beslenmenin önemini bilen, bu uğurda et, balık,tavuk, süt, yumurta gibi hayvansal gıdalar üreten firmalarımıza alternatif çözümler sunuyoruz. Ürünlerimiz ile hayvansal gıda üretimi yapan firmalarımızın daha sağlıklı ve daha ekonomik üretim yapabilmesine destek oluyoruz.

Bizi takip edebilirsiniz ...

Image

BİZE ULAŞIN :

ADRESİMİZ


Barbaros Mah. Sümbül Sok. Deluxia Palace D:249 34746 B.Atasehir İstanbul - Türkiye

TEL & FAX & EMAIL

T : +90 216 5101232
F : +90 216 5101230 

contact@biocenta.com