BIOCENTA

DAHA YÜKSEK VERİM DAHA DOĞAL ÜRETİM ! 

Biocenta ürün portföyü, kanatlı, balık, büyükbaş yem ve içme suyu katkıları, silaj katkıları, çiftlik ürünleri ve pet mama yapımında kullanılan özel ürünlerden oluşur. 

Biocenta'nın hedefi, Türkiye ve ihracat ülkelerimizde hayvan sağlığı ve yem sektörlerinin ihtiyacına cevap verebilecek, etkili, yenilikler sunan, güvenli ve ekonomik yarar sağlayan, ürün ve konseptler sunmaktır.Kanatlı ve balık yem katkılarından sonra, büyümeye devam ettiğimiz büyükbaş çiftlik ürünlerinde de kalitenin ve teknik servisin temcilcisi olarak sektöre maksimum fayda sağlayacağız. 

Biocenta'nın ana stratejisi, beş temel değer üzerine yükselir:

Güçlü ve güvenilir çözüm ortağı olma anlayışı, deneyimli ve güvenilir takım ile tam hizmeti, inovativ ve üretim maliyetlerini pozitif etkileyen çözüm sunan ürün portföyü, sürekli teknik servis, laboratuvar ve deneyim desteği ve güvenilir lojistik sistemi.

Biocenta, sektöre değer katacak bir dünya yeniliği sizlere sunuyor. Bizim için bu yeni ürünlerdeki önemli kriterler; kalite, üstün saha sonuçları ve fayda-maliyet ilşkisi açısından sektöre hitap edebilmesidir. Tüm bu ürünleri, profesyonel takımımız, sertifikalı depolama ve güçlü lojistik sistemimizle güvenle size ulaştırıyoruz

 BİZE ULAŞIN :

ADRESİMİZ

TEL & FAX & EMAIL