Biocenta TV

11-13 Haziran tarihleri arasında Istanbul'da gerçekleşen VIV Türkiye fuarı, Türkiye ve bölge ülkelerden gelen sektör yetkililerinin buluşma noktası oldu. Biocenta, 9.Salonda bulunan standı ile misafirlerini ağırlama imkanı buldu. Biocenta standına gelen sektör yetkilileri kanatlı bağırsak sağlığı ve bağışıklık sistemi destekleyicileri hakkında bilgi aldılar. Özellikle bağırsak sağlığında yeni ve üstün bir yaklaşım sunan 'Tribütirin' içeren ProPhorce SR 130 ilgi odağındaki ürün oldu. ProPhorce SR130, içerdiği tribütirin ile sindirim kanalının gelişmesini ve sağlıklı kalmasını sağlıyor.

Biocenta hakkında hızlı bir video ile bilgi sahibi olmak ister misiniz? Biocenta yem katkıları, silaj katkıları ve özel ürünleri ile kanatlı, balık, büyükbaş yem ve sağlık sektörlerinin hizmetinde. Tribütirin, organik asit ve esansiyal yağ karışımları içeren içme suyu uygulamalar, inaktif maya, silaj inokulantları, yalama kovaları, büyükbaş özel ürünler, glükan ve nükleotid içeren üstün çözümler...

Biocenta ürün ve konseptlerinin bilgi ve reklam filmlerini izleyebilirsizin.

Biocenta ProPhorce SR 130 ile bağırsak sağlığı ve performas için geleceğin konseptini sunuyor. ProPhorce SR 130 Bütirik asit kullanmanın en etkili ve ekonomik yolu.

Avrupa'nın lider silaj inokulantı BonSilage Biocenta-Schaumann ortaklığı ile büyükbaş sektörümüz ile buluşuyor. Homofermentatif ve heterofermentatif bakterileri içeriğinde birlikte bulunduran Bonsilage Mais ile kuru madde oranı daha yüksek, enerji ve besin değerleri korunmuş, çok daha kaliteli mısır silajı yapmak mümkün. Ürün bir Schaumann iştiraki olan Lactosan tarafından üretiliyor ve 100gr lık ambalajlarda üreticimize sunuluyor. Laktosan yüksek teknolojisi hakkında bilgi sahibi olmak için videoyu seyredebilirsiniz.

ProPhorce PH902: Hızlı, Güvenli ve Etkili...Sindirim kanalında düşük ve yüksek pH seviyelerinde antibakteriyal etki gösterebilen, alanında dünya da satış lideri özel ürün. Broyler, damızlık ve yumurtacı tavuklar için geliştirilmiş içme suyu uygulaması ile çok daha yüksek performs ve sağlık...

Salmonella hastalığına karşı mücadele topyekün bir yaklaşım gerektiriyor. Hiç kuşkusuz bu mücadelede gerçekten etkili ürünler kullanmak, Salmonellayı yenmek için şart.Tavuklarda Salmonella ile mücadele için etkin ürünlerin adresi Biocenta!

60 Yıllık Alman deneyimi ve patentli üstün teknoloji ile üretilen bira mayası orjinli ürünler Biocenta ile Türkiye'de. Büyükbaş hayvanlar için inaktif maya, kanatlı yemi için mos, balık yeminde kullanılmak üzere prüfiye edilmiş glukan ve nukleotidler... Tüm ürünler Alman resmi makamlarınca her parti için yapılan testler sonucunda verilen GDO-FREE sertifikası ile ülkemize gelmektedir.

ProPhorce PH 902 içerdiği özel esansiyal yağ ve organik asit karışımı formülü ile sindirim kanalında antibakteriyal etkinlik göstirir. Aşağıdaki videoda ürünün üstün çalışma prensibini izleyebilir, diğer organik asit içerikli ürünlere olan üstünlüğünü görebilirsiniz.

Biocenta balık ürünleri portföyünde, etkili pürifiye glukan kaynağı olan Beta-S Plus, nükleotid içerikli Cefi Pro ve büyük balıklar için destekleyici olarak kullanılan Biolex MB40 bulunmaktadır.

Biocenta, ürün ve hizmetler hakkında daha detaylı bilgi almak ister misiniz? BIOCENTA YEM KATKI ILETISIM